02
אוג

צילומים לתמונת תדמית

צילומים לתמונת תדמית

בואו נדבר על מיתוג אישי. כדי למקסם את ההשפעה שלכם בעסק שאתם מנהלים, אתם חייבים להיות מותג בעצמכם. מיתוג אישי מתחיל בחיוך, בקשר עין, בשפת גוף. מדובר על שניות בודדות היוצרות רושם ראשוני מזמין, המאפשר ללקוחות שלכם לראות את הדמות המרכזית שמאחורי העסק.

אז איך תמקסמו את תמונת התדמית שלכם? תבואו מוכנים!

הנה כמה הנחיות שיעזרו לך להתכונן

מראה מראה שעל הקיר 

המראה החיצוני הוא המעטפת של האישיות שלנו ודרכו עוברים מסרים בלתי מילוליים. לכן, כדאי שנעטוף את את המראה החיצוני בהלימה למי  שאנחנו ולמסרים אותם נרצה להעביר.

RONI1

הבגד עושה את האדם

בחרו בגדים בגוונים שמאירים את פניכם, מגוהצים, מכבדים (לא חשוף מידי), תואמים את מי שאתם רוצים להראות בצילום (מטפלת אלטרנטיבית כדאי שתלבש ביגוד רך ולא ג'קט מחויט). התאמו את הלבוש לאישיות, לתחום המקצועי שלכם והעיקר שתרגישו בנוח (פיזית ורגשית).

חשוב – הלבשה תחתונה איכותית.

HAZAN1

משיכת מכחול

באיפור לצילומי תדמית חשוב להקפיד על איפור טבעי הקרוב ביותר למראה שלכם בשגרה. אם בחרתם להתאפר עם מאפרת מקצועית עליה להיות בעלת ניסיון באיפור לצילומי תדמית. כן, גם גברים מתאפרים כדי לתת מרקם אחיד לעור הפנים ולהדגיש את היפה.

בול בפוני

השיער הוא הכתר שעל ראשונו. תמיד עדיף מראה טבעי ולא מתאמץ על מראה מלאכותי ו”עשוי מידי”. שיער יבש עדיף על שיער רטוב. במקרה של פן עדיף שיראה קליל וטבעי (לא מחושמל). במקרה של צבע לשיער – מומלץ לצבוע מספר ימים לפני הצילומים, כדי שהצבע ייתפס בצילום בגוון הנכון. זכרו שהמראה שלכם בתמונה, צריך להיות הכי קרוב למראה שלכם בשגרת העבודה.MOM

ציירי לך שפם

הסרת שיער בפנים, גבות, שפם כדאי שיעשה יום – יומיים לפני הצילומים. גברים, הקפידו על גילוח ביום הצילומים.

 

עד קצות האצבעות

הקפידו על ציפורניים מטופחות, המצלמה רואה הכל!

יפה מבפנים ומחוץ

רוב המצולמים נוטים לייחס חשיבות גדולה למראה החיצוני. כצלמת ופוטותרפיסטית, חשוב לי לשים דגש על ההכנה המנטלית לפני הצילומים. הכנה רגשית נכונה תאפשר לאישיות הפנימית להיראות כלפי חוץ, כך אני אוכל ליצור תמונה יפה ואמתית, מלאת רגש ואותנטיות.

הגיעו ליום הצילומים רגועים, נינוחים, פתוחים ואפשרו מרחב חיבור עם המצלמה.

"היופי הטמון בסגנון, בהרמוניה, בחן ובקצב הנכון – תלוי בפשטות שבהם" | אפלטון

אשמח לצלם אותך לתמונת תדמית השווה יותר מאלף מילים.

אורנית אלוני – 050-2922445

 

 

נגישות